De gratis Advertentie site van Deventer en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Deventer en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Caravans en Kamperen
  3. Stacaravans
ID: 1655

Likon chalet te koop in Noord-Holland R#52R

€36.950,00

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Rob de stacaravanmakelaar
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving

Prima onderhouden Likon Kolibri chalet gelegen op een koop kavel aan de buitenzijde van het park.
De ligging is aan het water met een prima uitzicht.
Het chalet is onderhoudsarm, voorzien van kunststof kozijnen, dubbel glas en goede isolatie om het gehele jaar rond te recreren (permanent wonen en inschrijven in de gemeente is niet mogelijk).
De kavel heeft een heerlijke ligging qua zon en is voorzien van bestrating en gras. Aan de achterzijde is een eigen parkeerplaats.
Het chalet beschikt over twee slaapkamers, in de kinderkamer is aan 1 kant een wasmachine / droger aansluiting gecreerd.
Ruime doucheruimte met toilet en wastafel.
Verder is er een keuken aanwezig met 4 pits gasstel en afzuigkap.

Houdt u van vissen dan is dit een heerlijke stek! Vanaf uw eigen kavel kunt u vissen. Het park is gelegen aan het Hensbroekermeer waar u kunt vissen of een wandeling kunt maken.

--------------------

Makelaar in stacaravans en chalets in Noord-Holland, Den Helder, Julianadorp, Schagen, Alkmaar en regio.

De stacaravanmakelaar brengt vraag en aanbod bij elkaar. Hij beschikt altijd over een actueel overzicht van nieuwe en gebruikte stacaravans en de vrije kavels op de parken.
De stacaravanmakelaar kent de mogelijkheden van de parken in Noord-Holland. Hij is dus de onmisbare schakel voor de aan- of verkoop van je mobiele bungalow.
Promotie
De stacaravanmakelaar adverteert voor de verkoop van je mobiele bungalow natuurlijk op stacaravanmakelaar.nl. Maar ook op huislijn, marktplaats, speurders, kapaza, marktplaza en Alles Wisselt. Op diverse regionale verkoopsites, in overleg ook op funda en natuurlijk via de diverse vitrines op drukke locaties in de regio.

Het belangrijkste pluspunt?
De stacaravanmakelaar staat centraal in de markt voor chalets en stacaravans. Hij weet wat de vraag en het aanbod is en wie de vragers zijn. Dichter bij de markt kun je niet staan.
Maak daarom direct een afspraak met Rob de stacaravanmakelaar op locatie bij deze mobiele bungalow voor een bezichtiging.
Kijk op stacaravanmakelaar.nl of bel 06 5358 2483


  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy